POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

Daria Kamińska_autorka Pracowni Szczęścia

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)). Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Ale zacznijmy od początku…

Kiedy byłam mała, chciałam zostać nauczycielką.

Do dziś pamiętam, jak mój sporych rozmiarów pluszowy królik Jesse miał osobne zeszyty do różnych przedmiotów, które były ściśle zapisane moją ręką 😉 Uczyłam go polskiego, matmy, angielskiego… Tego, z czego sama zdobywałam wiedzę w szkole.

Kiedy już trochę podrosłam, zaczęłam myśleć o psychologii. Miałam bazę wyjściową w postaci wielu trudnych doświadczeń, będąc wyposażona w empatię, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy, a przede wszystkim w przekonanie o tym, że każdy człowiek, dzięki pracy może zbudować swoje szczęście, czasem przy wsparciu drugiej osoby. I taką osobą chciałam i chcę być.

No i stało się.

Ukończyłam kilka kierunków studiów, które mnie fascynowały. Na ostatnich z nich odkryłam psychologię pozytywną i z miejsca poczułam, że to jest to, zaś w szkole trenerskiej wzbogaciłam swoje umiejętności związane z dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

ZOBACZ, JAK MOGĘ CI POMÓC

PS_Kursy online_strona główna

EBOOKI I KURSY ONLINE

Ucz się, jak chcesz i kiedy chcesz, będąc ze mną w kontakcie online, a potem wykorzystuj zdobytą wiedzę w codziennym życiu.

ZOBACZ
PS_Diagnoza inteligencji emocjonalnej_strona główna, IE, inteligencja emocjonalna

DIAGNOZA INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Chętnie pomogę Ci rozpoznać poziom Twojej IE i tego, jak możesz ją rozwijać – z korzyścą dla Ciebie oraz osób, z którymi masz kontakt na co dzień.

ZOBACZ
PS_Bonusy_darmowe materiały_strona główna, Pracownia Szczęścia

DARMOWE MATERIAŁY

Sięgnij po dodatkowe, bezpłatne materiały dostępne w Skarbnicy Wiedzy tylko dla osób zapisanych do newslettera Pracowni Szczęścia.

ZOBACZ
CO JESZCZE?
PS_Wybieram szczęście

Świat jest fascynującym miejscem pełnym ludzkich historii, nauki, odkryć, zmian… Dlatego też co rusz coś budzi moje zainteresowanie 🙂 Czasem jest to drobny temat i wystarczy, że trochę powęszę wokół niego, ale zdarza się i tak, że wsiąkam i poznaję dany obszar dogłębnie. Co w tym lubię?

  • To, że się rozwijam i jednocześnie mam poczucie, że robię to, co sprawia mi przyjemność.
  • To, że nabywam nową wiedzę i łączę ją z tą, którą już wcześniej zdobyłam.

Właśnie ta pasja do rozwoju sprawiła, że jestem tu, gdzie jestem, a w Pracowni Szczęścia chcę wykorzystywać to, czego nauczyłam się do tej pory. Jeśli interesują Cię detale związane z moją edukacją, to zajrzyj na LinkedIn 🙂 Poniżej zaś przytoczę te studia, szkolenia, kursy i staże, które są ważne w kontekście mojej pracy jako psychologa, trenera i przyszłego seksuologa. Kolejność od najnowszych do najstarszych.

Wybrane kierunki studiów:

Seksuologia praktyczna – w trakcie (dyplom ukończenia studiów podyplomowych), Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Szkoła Trenerów Biznesu (certyfikat trenera biznesu Akademii SET), Grupa SET

Psychologia w indywidualnym toku nauczania (tytuł magistra), Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Wybrane szkolenia, kursy i staże:

Terapia par – UNIQSKILLS

Rehabilitacja uroginekologiczna – Royal Emporium

Konsensualna niemonogamia w pracy pomocowej – Coaching Intymności / Instytut Pozytywnej Seksualności

Staż o profilu psychoterapeutyczno-diagnostycznym z modułem zaburzeń odżywiania się – PsychoMedic

Niezbędnik psychologa/seksuologa, Uniwersytet SWPS

Wprowadzenie do seksuologii klinicznej, Uniwersytet Otwarty UW

Positive Psychology Specialization (łącznie 5 kursów), University of Pennsylvania

Wstęp do terapii akceptacji i zaangażowania, Uczę się ACT

Pożegnaj wagę. Jak wykorzystać techniki ACT w odchudzaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki, Uczę się ACT

Positive Psychology, The University of North Carolina at Chapel Hill

NIE WIESZ, OD CZEGO ZACZĄĆ?

Im dłużej funkcjonuje ta strona, tym więcej treści możesz tutaj znaleźć. Nie zawsze wiadomo, od czego zacząć, dlatego ze swojej strony polecę Ci te trzy teksty na start:

  1. Dlaczego Pracownia Szczęścia? Dzięki temu artykułowi zrozumiesz, skąd wziął się pomysł na Pracownię Szczęścia, dlaczego jest to ważny dla mnie projekt i co może Ci dobrego przynieść jego śledzenie.
  2. Co z tym szczęściem? Ten tekst w jasny sposób przedstawi Ci, w jaki sposób naukowcy podchodzą do pojęcia „szczęścia”, skłoni do refleksji, jak to jest Ciebie i co można zrobić, by zwiększyć swoje zadowolenie z życia.
  3. Twój szczęśliwy związek. W tym artykule zachęcam Cię do pochylenia się nad tematem szczęścia w związku. Czasem myślimy, że jak już jest ta ukochana osoba, to wszystko się ułoży, a potem dopada nas zdumienie, kiedy okazuje się, że coś jest nie tak. Można temu zapobiec 🙂

A jeśli są Ci bliskie media społecznościowe, na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz być na bieżąco i na większym luzie podejść do tematu…

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

ZAPISZ SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

Newsletter Pracowni Szczęścia powstał po to, by żaden news nie umknął Twojej uwadze. Zapisz się na listę i dostawaj informacje o najnowszych wpisach, produktach, zniżkach oraz szczęśliwych polecajkach 🙂

To, co ze swojej strony gwarantuję:

  1. W newsletterze znajdziesz dużo darmowej wiedzy, różne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
  2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
  3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
  4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.