Zdjęcie Darii - autorki Pracowni Szczęścia, PS, Pracownia Szczęścia, blog, psychologia pozytywna, Daria Kamińska

Cześć!

Nazywam się Daria i jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Ale zacznijmy od początku…

Kiedy byłam mała, chciałam zostać nauczycielką.

Do dziś pamiętam, jak mój sporych rozmiarów pluszowy królik Jesse miał osobne zeszyty do różnych przedmiotów, które były ściśle zapisane moją ręką ;) Uczyłam go polskiego, matmy, angielskiego… Tego, z czego sama zdobywałam wiedzę w szkole.

Kiedy już trochę podrosłam, zaczęłam myśleć o psychologii. Miałam bazę wyjściową w postaci wielu trudnych doświadczeń, będąc wyposażona w empatię, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy, a przede wszystkim w przekonanie o tym, że każdy człowiek, dzięki pracy może zbudować swoje szczęście, czasem przy wsparciu drugiej osoby. I taką osobą chciałam i chcę być.

No i stało się.

Ukończyłam kilka kierunków studiów, które mnie fascynowały. Na ostatnich z nich odkryłam psychologię pozytywną i z miejsca poczułam, że to jest to, zaś w szkole trenerskiej wzbogaciłam swoje umiejętności związane z dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wierzę, że każdy może wypracować własny sposób na szczęście, a moją misją jest mu w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej oraz doświadczenia zawodowego i osobistego.

Chcesz wieść fajne, szczęśliwe życie?

Zobacz, jak mogę Ci pomóc:

PS_Kursy online_strona główna, Pracownia Szczęścia

KURSY ONLINE

Ucz się, jak chcesz i kiedy chcesz, będąc ze mną w kontakcie online, a potem wykorzystuj zdobytą wiedzę w codziennym życiu.

ZOBACZ
PS_Szkolenia stacjonarne i warsztaty_strona główna, Pracownia Szczęścia

SZKOLENIA I WARSZTATY

Dowiedz się więcej o tym, jakie szkolenia i warsztaty prowadzę stacjonarnie. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet.

ZOBACZ
PS_Bonusy_darmowe materiały_strona główna, Pracownia Szczęścia

SKARBNICA WIEDZY

Sięgnij po dodatkowe, bezpłatne materiały dostępne tylko dla newsletterowiczów Pracowni Szczęścia.

ZOBACZ

Świat jest fascynującym miejscem pełnym ludzkich historii, nauki, odkryć, zmian… Dlatego też co rusz coś budzi moje zainteresowanie :) Czasem jest to drobny temat i wystarczy, że trochę powęszę wokół niego, ale zdarza się i tak, że wsiąkam i poznaję dany obszar dogłębnie. Co w tym lubię?

  • To, że się rozwijam i jednocześnie mam poczucie, że robię to, co sprawia mi przyjemność.
  • To, że nabywam nową wiedzę i łączę ją z tą, którą już wcześniej zdobyłam.

Właśnie ta pasja do rozwoju sprawiła, że jestem tu, gdzie jestem, a w Pracowni Szczęścia chcę wykorzystywać to, czego nauczyłam się do tej pory. Jeśli interesują Cię detale związane z moją edukacją, to zajrzyj na LinkedIn :)

Nie wiesz, od czego zacząć?

Im dłużej funkcjonuje ta strona, tym więcej treści możesz tutaj znaleźć. Nie zawsze wiadomo, od czego zacząć, dlatego ze swojej strony polecę Ci te trzy teksty na start:

  1. Dlaczego Pracownia Szczęścia? Dzięki temu artykułowi zrozumiesz, skąd wziął się pomysł na Pracownię Szczęścia, dlaczego jest to ważny dla mnie projekt i co może Ci dobrego przynieść jego śledzenie.
  2. Co z tym szczęściem? Ten tekst w jasny sposób przedstawi Ci, w jaki sposób naukowcy podchodzą do pojęcia „szczęścia”, skłoni do refleksji, jak to jest Ciebie i co można zrobić, by zwiększyć swoje zadowolenie z życia.
  3. Twój szczęśliwy związek. W tym artykule zachęcam Cię do pochylenia się nad tematem szczęścia w związku. Czasem wydaje nam się, że jak już jest ta ukochana osoba, to wszystko się ułoży, a potem dopada nas zdumienie, kiedy okazuje się, że coś jest nie tak. Można temu zapobiec :)

A jeśli są Ci bliskie media społecznościowe, na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz być na bieżąco i na większym luzie podejść do tematu, śledząc Pracownię Szczęścia na Facebooku.

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią inni

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha :)

Klaudia Fabian

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska, Decathlon Sp. z o.o.

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka