POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

Daria Kamińska_autorka Pracowni Szczęścia

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)). Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Ale zacznijmy od początku…

Kiedy byłam mała, chciałam zostać nauczycielką.

Do dziś pamiętam, jak mój sporych rozmiarów pluszowy królik Jesse miał osobne zeszyty do różnych przedmiotów, które były ściśle zapisane moją ręką 😉 Uczyłam go polskiego, matmy, angielskiego… Tego, z czego sama zdobywałam wiedzę w szkole.

Kiedy już trochę podrosłam, zaczęłam myśleć o psychologii. Miałam bazę wyjściową w postaci wielu trudnych doświadczeń, będąc wyposażona w empatię, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy, a przede wszystkim w przekonanie o tym, że każdy człowiek, dzięki pracy może zbudować swoje szczęście, czasem przy wsparciu drugiej osoby. I taką osobą chciałam i chcę być.

No i stało się.

Ukończyłam kilka kierunków studiów, które mnie fascynowały. Na ostatnich z nich odkryłam psychologię pozytywną i z miejsca poczułam, że to jest to, zaś w szkole trenerskiej wzbogaciłam swoje umiejętności związane z dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?