Zdjęcie Darii - autorki Pracowni Szczęścia, PS, Pracownia Szczęścia, blog, psychologia pozytywna, Daria Kamińska

Pasjonatka psychologii pozytywnej, szczęśliwa i stale pracująca nad swoim szczęściem kobieta oraz partnerka, mól książkowy i marzycielka z jasno wytyczonymi celami EKO SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Ale zacznijmy od początku…

Kiedy byłam mała, chciałam zostać nauczycielką.

Do dziś pamiętam, jak mój sporych rozmiarów pluszowy królik Jesse miał osobne zeszyty do różnych przedmiotów, które były ściśle zapisane moją ręką ;) Uczyłam go polskiego, matmy, angielskiego… Tego, z czego sama zdobywałam wiedzę w szkole.

Kiedy już trochę podrosłam, zaczęłam myśleć o psychologii. Miałam bazę wyjściową w postaci wielu trudnych doświadczeń, będąc wyposażona w empatię, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy, a przede wszystkim w przekonanie o tym, że każdy człowiek, dzięki pracy może zbudować swoje szczęście, czasem przy wsparciu drugiej osoby. I taką osobą chciałam i chcę być.

No i stało się.

Na studiach odkryłam psychologię pozytywną i z miejsca poczułam, że to jest to, zaś w szkole trenerskiej wzbogaciłam swoje umiejętności związane z dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wierzę, że każdy może wypracować własny sposób na szczęście, a moją misją jest mu w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej oraz doświadczenia zawodowego i osobistego.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc!

Przejście do bloga, Pracownia Szczęścia, PS, blog

Moje zainteresowania

Świat jest fascynującym miejscem pełnym ludzkich historii, nauki, odkryć, zmian… Dlatego też co rusz coś budzi moje zainteresowanie :) Czasem jest to drobny temat i wystarczy, że trochę powęszę wokół niego, ale zdarza się i tak, że wsiąkam i poznaję dany obszar dogłębnie. Co w tym lubię?

  • To, że się rozwijam i jednocześnie mam poczucie, że robię to, co sprawia mi przyjemność.
  • To, że nabywam nową wiedzę i łączę ją z tą, którą już wcześniej zdobyłam.

Jakie obszary zainteresowań planuję łączyć w Pracowni Szczęścia?

Pracownia Szczęścia - zainteresowania Darii (autorki), PS, Pracownia Szczęścia, blog, psychologia pozytywna

Nie wiesz, od czego zacząć?

Im dłużej funkcjonuje ta strona, tym więcej treści możesz tutaj znaleźć. Nie zawsze wiadomo, od czego zacząć, dlatego ze swojej strony polecę Ci te trzy teksty na start:

  1. Dlaczego Pracownia Szczęścia? Dzięki temu artykułowi zrozumiesz, skąd wziął się pomysł na Pracownię Szczęścia, dlaczego jest to ważny dla mnie projekt i co może Ci dobrego przynieść jego śledzenie.
  2. Co z tym szczęściem? Ten tekst w jasny sposób przedstawi Ci, w jaki sposób naukowcy podchodzą do pojęcia „szczęścia”, skłoni do refleksji, jak to jest Ciebie i co można zrobić, by zwiększyć swoje zadowolenie z życia.
  3. Twój szczęśliwy związek. W tym artykule zachęcam Cię do pochylenia się nad tematem szczęścia w związku. Czasem wydaje nam się, że jak już jest ta ukochana osoba, to wszystko się ułoży, a potem dopada nas zdumienie, kiedy okazuje się, że coś jest nie tak. Można temu zapobiec :)

A jeśli są Ci bliskie media społecznościowe, na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz być na bieżąco i na większym luzie podejść do tematu, śledząc Pracownię Szczęścia na Facebooku.


Newsletter

Newsletter Pracowni Szczęścia powstał po to, by żaden news nie umknął Twojej uwadze. Zapisz się na listę i dostawaj informacje o najnowszych wpisach, wydarzeniach, produktach, zniżkach oraz szczęśliwych polecajkach :)

Zapis do newlettera - Pracownia Szczęścia? PS, newsletter, szczęście