POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

Zdjęcie Darii - autorki Pracowni Szczęścia, PS, Pracownia Szczęścia, blog, psychologia pozytywna, Daria Kamińska

Cześć!

Nazywam się Daria i jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Ale zacznijmy od początku…

Kiedy byłam mała, chciałam zostać nauczycielką.

Do dziś pamiętam, jak mój sporych rozmiarów pluszowy królik Jesse miał osobne zeszyty do różnych przedmiotów, które były ściśle zapisane moją ręką ;) Uczyłam go polskiego, matmy, angielskiego… Tego, z czego sama zdobywałam wiedzę w szkole.

Kiedy już trochę podrosłam, zaczęłam myśleć o psychologii. Miałam bazę wyjściową w postaci wielu trudnych doświadczeń, będąc wyposażona w empatię, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy, a przede wszystkim w przekonanie o tym, że każdy człowiek, dzięki pracy może zbudować swoje szczęście, czasem przy wsparciu drugiej osoby. I taką osobą chciałam i chcę być.

No i stało się.

Ukończyłam kilka kierunków studiów, które mnie fascynowały. Na ostatnich z nich odkryłam psychologię pozytywną i z miejsca poczułam, że to jest to, zaś w szkole trenerskiej wzbogaciłam swoje umiejętności związane z dzieleniem się wiedzą z innymi.

Wierzę, że każdy może wypracować własny sposób na szczęście, a moją misją jest mu w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej oraz doświadczenia zawodowego i osobistego.

ZOBACZ, JAK MOGĘ CI POMÓC

PS_Kursy online_strona główna

EBOOKI I KURSY ONLINE

Ucz się, jak chcesz i kiedy chcesz, będąc ze mną w kontakcie online, a potem wykorzystuj zdobytą wiedzę w codziennym życiu.

ZOBACZ
PS_Diagnoza inteligencji emocjonalnej_strona główna, IE, inteligencja emocjonalna

DIAGNOZA INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Chętnie pomogę Ci rozpoznać poziom Twojej IE i tego, jak możesz ją rozwijać – z korzyścą dla Ciebie oraz osób, z którymi masz kontakt na co dzień.

ZOBACZ
PS_Bonusy_darmowe materiały_strona główna, Pracownia Szczęścia

DARMOWE MATERIAŁY

Sięgnij po dodatkowe, bezpłatne materiały dostępne w Skarbnicy Wiedzy tylko dla osób zapisanych do newslettera Pracowni Szczęścia.

ZOBACZ
CO JESZCZE?

Świat jest fascynującym miejscem pełnym ludzkich historii, nauki, odkryć, zmian… Dlatego też co rusz coś budzi moje zainteresowanie :) Czasem jest to drobny temat i wystarczy, że trochę powęszę wokół niego, ale zdarza się i tak, że wsiąkam i poznaję dany obszar dogłębnie. Co w tym lubię?

  • To, że się rozwijam i jednocześnie mam poczucie, że robię to, co sprawia mi przyjemność.
  • To, że nabywam nową wiedzę i łączę ją z tą, którą już wcześniej zdobyłam.

Właśnie ta pasja do rozwoju sprawiła, że jestem tu, gdzie jestem, a w Pracowni Szczęścia chcę wykorzystywać to, czego nauczyłam się do tej pory. Jeśli interesują Cię detale związane z moją edukacją, to zajrzyj na LinkedIn :)

NIE WIESZ, OD CZEGO ZACZĄĆ?

Im dłużej funkcjonuje ta strona, tym więcej treści możesz tutaj znaleźć. Nie zawsze wiadomo, od czego zacząć, dlatego ze swojej strony polecę Ci te trzy teksty na start:

  1. Dlaczego Pracownia Szczęścia? Dzięki temu artykułowi zrozumiesz, skąd wziął się pomysł na Pracownię Szczęścia, dlaczego jest to ważny dla mnie projekt i co może Ci dobrego przynieść jego śledzenie.
  2. Co z tym szczęściem? Ten tekst w jasny sposób przedstawi Ci, w jaki sposób naukowcy podchodzą do pojęcia „szczęścia”, skłoni do refleksji, jak to jest Ciebie i co można zrobić, by zwiększyć swoje zadowolenie z życia.
  3. Twój szczęśliwy związek. W tym artykule zachęcam Cię do pochylenia się nad tematem szczęścia w związku. Czasem wydaje nam się, że jak już jest ta ukochana osoba, to wszystko się ułoży, a potem dopada nas zdumienie, kiedy okazuje się, że coś jest nie tak. Można temu zapobiec :)

A jeśli są Ci bliskie media społecznościowe, na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz być na bieżąco i na większym luzie podejść do tematu…

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Poza regularnie tworzonymi treściami blogowymi oraz płatnymi usługami (zobacz tutaj), dzielę się również darmowymi materiałami dodatkowymi z osobami,  które zapisały się na mój newsletter. Dołącz do ich grona i zgarnij te prezenty. Jestem przekonana, że przydadzą Ci się w prowadzeniu fajnego, szczęśliwego życia :)