Chcesz ze mną współpracować?

Bardzo się cieszę! Zobacz, jak możemy się lepiej poznać i zrobić coś razem:

PS_Kursy online_strona główna, Pracownia Szczęścia

KURSY ONLINE

Ucz się, jak chcesz i kiedy chcesz, będąc ze mną w kontakcie online, a potem wykorzystuj zdobytą wiedzę w codziennym życiu.

Co znajdziesz w moich kursach online?

 • szczyptę teorii (naukowej, a jakże), żebyś mogła poszerzyć swoją samoświadomość i z większą skutecznością działać;
 • duuużo ćwiczeń praktycznych, bo zależy mi na tym, byś potrafiła wykorzystać na co dzień, to czego się nauczysz;
 • rzeczy sprawdzone – jeśli coś Ci proponuję, to dlatego, że jest to zweryfikowane naukowo (jestem zwolenniczką podejścia evidence-based i nie chcę Ci wciskać kitu), a ponadto testowałam to na własnej skórze – nie obiecuję, że wszystko u Ciebie zadziała, bo ludzie różnią się od siebie, ale dzięki takiemu podejściu jest na to duża szansa.
ZOBACZ
PS_Szkolenia stacjonarne i warsztaty_strona główna, Pracownia Szczęścia

SZKOLENIA I WARSZTATY

Jako doświadczony trener uwielbiam wykorzystywać potencjał grupowy. W ramach Pracowni Szczęścia prowadzę zajęcia zarówno dla samych kobiet, jak i dla par. Główne obszary mojej działalności to:

 • własny dobrostan w oparciu o model PERMA,
 • szczęśliwy, satysfakcjonujący związek dla obojga partnerów,
 • inteligencja emocjonalna w związkach oraz u dzieci,
 • empatyczna i efektywna komunikacja,
 • automotywacja, skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów,
 • zarządzanie zmianą w życiu osobistym.

Dowiedz się więcej o tym, gdzie i jakie szkolenia oraz warsztaty prowadzę stacjonarnie. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet.

SPRAWDŹ
PS_Diagnoza inteligencji emocjonalnej_strona główna

DIAGNOZA INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Inteligencja emocjonalna jest zdolnością, która jest ważna dla naszego dobrego funkcjonowania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chętnie pomogę Ci rozpoznać poziom Twojej IE i tego, jak możesz ją rozwijać – z korzyścą dla Ciebie oraz osób, z którymi masz kontakt na co dzień.

Co dostajesz w pakiecie?

 • Badanie polskim Testem Inteligencji Emocjonalnej (TIE®), o wysokich wskaźnikach psychometrycznych.
 • Kilkunastostronicowy Praktyczny Podręcznik Inteligencji Emocjonalnej, w którym znajdziesz wyniki badania, wiele przydatnych informacji na temat inteligencji emocjonalnej, a także przydatne ćwiczenia rozwojowe, które będziesz mogła zacząć praktykować.
 • Sesję diagnostyczną online, której celem jest szczegółowa analiza Twojego wyniku. Wspólnie rozpoznamy Twoje mocne strony i obszary z potencjałem rozwojowym.
ZOBACZ

Zobacz, co o współpracy ze mną mówią inni

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha :)

Klaudia Fabian

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska, Decathlon Sp. z o.o.

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka