WSPÓŁPRACA: POŁĄCZMY SIŁY!

WSPÓŁPRACA: POŁĄCZMY SIŁY!

CHCESZ ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Bardzo się cieszę! Zobacz, jak możemy się lepiej poznać i zrobić coś razem!

PS_Kursy online_strona główna, Pracownia Szczęścia

KURSY ONLINE I KURSOKSIĄŻKI

Ucz się, jak chcesz i kiedy chcesz, będąc ze mną w kontakcie online, a potem wykorzystuj zdobytą wiedzę w codziennym życiu.

Co znajdziesz w moich kursach online i kursoksiążkach?

 • szczyptę teorii (naukowej, a jakże), żebyś mogła poszerzyć swoją samoświadomość i z większą skutecznością działać;
 • duuużo ćwiczeń praktycznych, bo zależy mi na tym, byś potrafiła wykorzystać na co dzień, to czego się nauczysz;
 • rzeczy sprawdzone – jeśli coś Ci proponuję, to dlatego, że jest to zweryfikowane naukowo (jestem zwolenniczką podejścia evidence-based i nie chcę Ci wciskać kitu), a ponadto testowałam to na własnej skórze – nie obiecuję, że wszystko u Ciebie zadziała, bo ludzie różnią się od siebie, ale dzięki takiemu podejściu jest na to duża szansa.
KURS ONLINE I KURSOKSIĄŻKA: ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE
KURSOKSIĄŻKA: PSYCHOLOGIA POZYTYWNA W PRAKTYCE
PS_Szkolenia stacjonarne i warsztaty_strona główna, Pracownia Szczęścia

SZKOLENIA I WARSZTATY

Jako doświadczony trener uwielbiam wykorzystywać potencjał grupowy. W ramach Pracowni Szczęścia prowadzę zajęcia zarówno dla samych kobiet, jak i dla par. Główne obszary mojej działalności to:

 • własny dobrostan,
 • szczęśliwy, satysfakcjonujący związek dla obojga partnerów,
 • inteligencja emocjonalna w związkach oraz u samej siebie,
 • empatyczna i efektywna komunikacja,
 • automotywacja, skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów.

Dowiedz się więcej o tym, gdzie i jakie szkolenia oraz warsztaty prowadzę stacjonarnie albo zdalnie. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Pracownia Szczęścia, siły sygnaturowe, mocne strony

IDENTYFIKACJA SIŁ SYGNATUROWYCH

Siły sygnaturowe to Twoje mocne strony, te części Twojego charakteru, które przychodzą Ci najbardziej naturalnie. Każda osoba posiada wszystkie 24 siły charakteru, ale w różnym stopniu, co nadaje każdej osobie unikalny profil. Kiedy odkryjesz swoje największe atuty i zaczniesz z nich świadomie korzystać, będziesz lepiej radzić sobie ze stresem i wyzwaniami życiowymi, rozwijać jakościowe relacje z innymi. Zaczniesz żyć pełniej i w zgodzie ze sobą. 

Co dostajesz w pakiecie?

 • Badanie kwestionariuszem IPIP-VIA w polskiej adaptacji, o dobrych wskaźnikach psychometrycznych.
 • Kilkustronicowe opracowanie Twojego profilu, w którym znajdziesz wyniki badania, dodatkowe informacje na temat sił charakteru i sił sygnaturowych, a także przydatne wskazówki do rozwoju Twoich atutów.
 • Rozmowę online na temat Twoich sił, podczas której wspólnie zastanowimy się, w jakich obszarach wykorzystujesz obecnie swoje siły i co jeszcze możesz zrobić, by je rozwinąć.
POZNAJ SWOJE SIŁY
Pracownia Szczęścia, inteligencja emocjonalna, IE, diagnoza

DIAGNOZA INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Inteligencja emocjonalna jest zdolnością, która jest ważna dla naszego dobrego funkcjonowania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chętnie pomogę Ci rozpoznać poziom Twojej IE i tego, jak możesz ją rozwijać – z korzyścą dla Ciebie oraz osób, z którymi masz kontakt na co dzień.

Co dostajesz w pakiecie?

 • Badanie polskim Testem Inteligencji Emocjonalnej (TIE®), o wysokich wskaźnikach psychometrycznych.
 • Kilkunastostronicowy Praktyczny Podręcznik Inteligencji Emocjonalnej, w którym znajdziesz wyniki badania, wiele przydatnych informacji na temat inteligencji emocjonalnej, a także przydatne ćwiczenia rozwojowe, które będziesz mogła zacząć praktykować.
 • Sesję diagnostyczną online, której celem jest szczegółowa analiza Twojego wyniku. Wspólnie rozpoznamy Twoje mocne strony i obszary z potencjałem rozwojowym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CO MÓWIĄ INNI O MNIE I MOICH PRODUKTACH?

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztacie prowadzonym przez Darię, gdzie zaprezentowała świetne umiejętności przekazywania wiedzy merytorycznej wraz ze stworzeniem świetnej atmosfery w grupie i dbaniem o to, by uczestnicy czuli się wspierani na każdym kroku. Jako trener Daria jest osobą, od której można się bardzo wiele nauczyć. Miałam również okazję współpracować z Darią przy tworzeniu warsztatu i każdemu życzę takiej współpracy. Łatwo się dogadać w zespole a do tego jej kreatywne podejście i pomysłowość dodają wiele wartości do współpracy. Mam nadzieję jeszcze kiedyś uczestniczyć w jej szkoleniu.

Klaudia Gościniak – psycholog, specjalistka ds. szkoleń i eventów; uczestniczka szkolenia z kreatywności

Kurs bardzo pomocny, ponieważ daje pełen obraz aspektów, nad którymi warto pracować dla samego siebie — dla zwiększania własnej świadomości, dla rozwoju, dla lepszego samopoczucia i poczucia szczęścia (…). Polecam ten kurs każdemu bez wyjątku. Bez względu na wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy życiowe. W codziennej gonitwie skupiamy się na wielu zadaniach, ale często nie starcza czasu na wymiar duchowy i na zastanowienie się, gdzie jestem i dokąd zmierzam. Kurs mobilizuje do tego, żeby dać sobie troszkę czasu na dla siebie. Jest to bardzo odświeżające i sprawia, że ma się poczucie większego balansu między pracą a życiem.

Ewelina Górecka – tester aplikacji; uczestniczka testowej edycji kursu online „Zakochaj się w sobie”

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

CO JESZCZE O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska – specjalista ds. marketingu internetowego; uczestniczka szkolenia z kreatywności i długofalowego procesu rozwojowego 1:1

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha 🙂

Klaudia Fabian – propagatorka życia w naturalnym rytmie; wieloletnia partnerka w biznesie

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka – psycholog, certyfikowany trener biznesu; uczestniczka szkolenia z kreatywności

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

ZAPISZ SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

Newsletter Pracowni Szczęścia powstał po to, by żaden news nie umknął Twojej uwadze. Zapisz się na listę i dostawaj informacje o najnowszych wpisach, produktach, zniżkach oraz szczęśliwych polecajkach 🙂

To, co ze swojej strony gwarantuję:

 1. W newsletterze znajdziesz dużo darmowej wiedzy, różne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
 2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
 3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
 4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.