SZKOLENIA I WARSZTATY

SZKOLENIA I WARSZTATY

CO POWIESZ NA WSPÓLNE SZKOLENIE LUB WARSZTATY?

Cieszę się, że zajrzałaś do tej sekcji strony 🙂 Jako doświadczony trener i psycholog UWIELBIAM WYKORZYSTYWAĆ POTENCJAŁ GRUPOWY! W ramach Pracowni Szczęścia prowadzę zajęcia zarówno dla samych kobiet, jak i dla par, a moje główne obszary działalności to:

 • własny dobrostan,
 • szczęśliwy, satysfakcjonujący związek dla obojga partnerów,
 • inteligencja emocjonalna w związkach oraz u samej siebie,
 • empatyczna i efektywna komunikacja,
 • automotywacja, skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów.

Poniżej znajdziesz aktualną ofertę moich szkoleń i warsztatów. Jednego możesz być pewna – niezależnie od tematu, łączę w swoich zajęciach wiedzę naukową (lubię, kiedy coś jest przebadane :)) z praktyką – byś mogła od razu zacząć wprowadzać w życie to, o czym mówimy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂 Mam nadzieję, że spotkamy się albo na sali szkoleniowej albo w wirtualnym pokoju podczas szkolenia zdalnego. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet i par!

PS_Szkolenia i warsztaty_Sprężystość psychiczna, Pracownia Szczęścia

ŻYJ PEŁNĄ PIERSIĄ – SZKOLENIE Z BUDOWANIA SPRĘŻYSTOŚCI PSYCHICZNEJ

Co by było, gdybyś mogła rozwinąć w sobie umiejętności, które pomogą Ci przywrócić kurs Twojego życia, gdy wystąpią przeciwności losu? Przy tym takie umiejętności, które byłyby dla Ciebie wsparciem w uczeniu się i wzrastaniu, kiedy pojawiają się stresory czy wyzwania, z którymi się stykasz? A gdybym Ci powiedziała, że sprężystość psychiczna ma z tym silny związek i możesz ją rozwijać? Że pomoże Ci wieść życie pełne życia? Podczas tego szkolenia, dowiesz się więcej na ten temat, a co ważniejsze, poznasz i przećwiczysz konkretne działania, które pozwolą Ci budować swoją sprężystość psychiczną na co dzień. Będziesz miała okazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • wprowadzenie do tematu sprężystości psychicznej
 • optymizm jako jeden z silnych predyktorów sprężystości psychicznej
 • „pułapki myślenia” i jak możemy sobie z nimi radzić
 • pozytywne emocje jako ważny czynnik Twojego zdrowia psychicznego

Czas trwania: 4h z przerwą

PS_Szkolenia stacjonarne i warsztaty_strona główna, Pracownia Szczęścia

… I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE – WARSZTATY Z BUDOWANIA TRWAŁEJ, SZCZĘŚLIWEJ RELACJI

Która z nas wchodząc w stałą relację, nie chciałaby żyć z ukochaną osobą „długo i szczęśliwie”? Okazuje się, że sporo osób myśli, że jak jest miłość, to będzie ona bez żadnego wysiłku trwać wiecznie. Dziwnym trafem, tak się nie dzieje. Trwały i szczęśliwy związek wymaga stałej i świadomej pracy. Wiedząc o tym, przygotowałam dla Ciebie i Twojej drugiej połowy warsztat, w trakcie którego będziecie mieli okazję poznać lepiej siebie oraz swoje potrzeby związane ze związkiem, a także konkretne działania, które pozwolą Wam dbać o swoje szczęście w związku na co dzień. Nie zabraknie też indywidualnej refleksji oraz dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi parami.

Jakie obszary poruszymy?

 • fakty i mity na temat miłości i związków
 • samoświadomość własna i drugiej strony
 • 7 filarów dobrego związku i jak o nie zadbać 🙂

Czas trwania: 6h z przerwami

NIE ZABIERAJ SIĘ JAK PIES DO JEŻA – SZKOLENIE Z AUTOMOTYWACJI I OSIĄGANIA CELÓW

Jak często podejmujesz decyzję o jakimś działaniu, a po miesiącu już w sumie nie pamiętasz, że coś miałaś w planie? Albo pamiętasz i jesteś rozczarowana, że znowu nic nie wyszło? W trakcie tego szkolenia dowiesz się, czym jest i jak działa ludzka motywacja, zobaczysz, czym się różni nastawienie na trwałość od nastawienia na rozwój i skutecznie wyznaczysz swoje cele na najbliższy czas. Co ważniejsze, poznasz i przećwiczysz konkretne techniki, które pozwolą Ci je zrealizować. Będziesz miała również kazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • wprowadzenie do tematu motywacji
 • nastawienie na trwałość vs. nastawienie na rozwój i jak z nimi pracować
 • skuteczne wyznaczanie celów w oparciu o EKO SMART
 • techniki planowania dnia, tygodnia i miesiąca, by realizacja celów… szła jak z płatka 😉

Czas trwania: 4h z przerwą

ZWIĄZEK SERCA I ROZUMU – SZKOLENIE Z INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przed podjęciem decyzji, zastanawiać, kogo posłuchać: słuchać swojego serca i emocji, które czujesz w ciele czy rozumu? Czasem to wcale nie jest łatwa sprawa, ale rozwijanie swojej inteligencji emocjonalnej (IE) może pomóc.  Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak – poza rozumem – ogromną rolę pełnią emocje w naszym życiu, jaki jest ich związek z naszym myśleniem czy zachowaniem oraz jak ważne jest teraz rozumienie ich wpływu na nas i umiejętność ich regulowania. No i poznasz metody rozwijania swojej IE. Będziesz również miała okazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • rola emocji w życiu człowieka
 • wprowadzenie do inteligencji emocjonalnej
 • umiejętne rozpoznawanie i korzystanie ze swoich emocji

Czas trwania: 4h z przerwą

CO O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska – specjalista ds. marketingu internetowego; uczestniczka szkolenia z kreatywności i długofalowego procesu rozwojowego 1:1

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha 🙂

Klaudia Fabian – propagatorka życia w naturalnym rytmie; wieloletnia partnerka w biznesie

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka – psycholog, certyfikowany trener biznesu; uczestniczka szkolenia z kreatywności

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

Poza regularnie tworzonymi treściami blogowymi oraz płatnymi usługami (zobacz tutaj), dzielę się również darmowymi materiałami dodatkowymi z osobami,  które zapisały się na mój newsletter. Dołącz do ich grona i zgarnij te prezenty. Jestem przekonana, że przydadzą Ci się w prowadzeniu fajnego, szczęśliwego życia 🙂