SZKOLENIA I WARSZTATY

SZKOLENIA I WARSZTATY

CO POWIESZ NA WSPÓLNE SZKOLENIE LUB WARSZTATY?

Cieszę się, że zajrzałaś do tej sekcji strony 🙂 Jako doświadczony trener i psycholog UWIELBIAM WYKORZYSTYWAĆ POTENCJAŁ GRUPOWY! W ramach Pracowni Szczęścia prowadzę zajęcia zarówno dla samych kobiet, jak i dla par, a moje główne obszary działalności to:

  • własny dobrostan,
  • szczęśliwy, satysfakcjonujący związek dla obojga partnerów,
  • inteligencja emocjonalna w związkach oraz u samej siebie,
  • empatyczna i efektywna komunikacja,
  • automotywacja, skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów.

Poniżej znajdziesz aktualną ofertę moich szkoleń i warsztatów. Jednego możesz być pewna – niezależnie od tematu, łączę w swoich zajęciach wiedzę naukową (lubię, kiedy coś jest przebadane :)) z praktyką – byś mogła od razu zacząć wprowadzać w życie to, o czym mówimy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂 Mam nadzieję, że spotkamy się albo na sali szkoleniowej albo w wirtualnym pokoju podczas szkolenia zdalnego. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet i par!

PS_Szkolenia i warsztaty_Sprężystość psychiczna, Pracownia Szczęścia

ŻYJ PEŁNĄ PIERSIĄ – SZKOLENIE Z BUDOWANIA SPRĘŻYSTOŚCI PSYCHICZNEJ

Co by było, gdybyś mogła rozwinąć w sobie umiejętności, które pomogą Ci przywrócić kurs Twojego życia, gdy wystąpią przeciwności losu? Przy tym takie umiejętności, które byłyby dla Ciebie wsparciem w uczeniu się i wzrastaniu, kiedy pojawiają się stresory czy wyzwania, z którymi się stykasz? A gdybym Ci powiedzi