SZKOLENIA I WARSZTATY

SZKOLENIA I WARSZTATY

CO POWIESZ NA WSPÓLNE SZKOLENIE LUB WARSZTATY?

Cieszę się, że zajrzałaś do tej sekcji strony 🙂 Jako doświadczony trener i psycholog UWIELBIAM WYKORZYSTYWAĆ POTENCJAŁ GRUPOWY! W ramach Pracowni Szczęścia prowadzę zajęcia zarówno dla samych kobiet, jak i dla par, a moje główne obszary działalności to:

 • własny dobrostan,
 • szczęśliwy, satysfakcjonujący związek dla obojga partnerów,
 • inteligencja emocjonalna w związkach oraz u samej siebie,
 • empatyczna i efektywna komunikacja,
 • automotywacja, skuteczne wyznaczanie i osiąganie celów.

Poniżej znajdziesz aktualną ofertę moich szkoleń i warsztatów. Jednego możesz być pewna – niezależnie od tematu, łączę w swoich zajęciach wiedzę naukową (lubię, kiedy coś jest przebadane :)) z praktyką – byś mogła od razu zacząć wprowadzać w życie to, o czym mówimy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie 🙂 Mam nadzieję, że spotkamy się albo na sali szkoleniowej albo w wirtualnym pokoju podczas szkolenia zdalnego. Popracujmy wspólnie na żywo w gronie innych kobiet i par!

PS_Szkolenia i warsztaty_Sprężystość psychiczna, Pracownia Szczęścia

ŻYJ PEŁNĄ PIERSIĄ – SZKOLENIE Z BUDOWANIA SPRĘŻYSTOŚCI PSYCHICZNEJ

Co by było, gdybyś mogła rozwinąć w sobie umiejętności, które pomogą Ci przywrócić kurs Twojego życia, gdy wystąpią przeciwności losu? Przy tym takie umiejętności, które byłyby dla Ciebie wsparciem w uczeniu się i wzrastaniu, kiedy pojawiają się stresory czy wyzwania, z którymi się stykasz? A gdybym Ci powiedziała, że sprężystość psychiczna ma z tym silny związek i możesz ją rozwijać? Że pomoże Ci wieść życie pełne życia? Podczas tego szkolenia, dowiesz się więcej na ten temat, a co ważniejsze, poznasz i przećwiczysz konkretne działania, które pozwolą Ci budować swoją sprężystość psychiczną na co dzień. Będziesz miała okazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • wprowadzenie do tematu sprężystości psychicznej
 • optymizm jako jeden z silnych predyktorów sprężystości psychicznej
 • „pułapki myślenia” i jak możemy sobie z nimi radzić
 • pozytywne emocje jako ważny czynnik Twojego zdrowia psychicznego

Czas trwania: 4h z przerwą

PS_Szkolenia stacjonarne i warsztaty_strona główna, Pracownia Szczęścia

… I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE – WARSZTATY Z BUDOWANIA TRWAŁEJ, SZCZĘŚLIWEJ RELACJI

Która z nas wchodząc w stałą relację, nie chciałaby żyć z ukochaną osobą „długo i szczęśliwie”? Okazuje się, że sporo osób myśli, że jak jest miłość, to będzie ona bez żadnego wysiłku trwać wiecznie. Dziwnym trafem, tak się nie dzieje. Trwały i szczęśliwy związek wymaga stałej i świadomej pracy. Wiedząc o tym, przygotowałam dla Ciebie i Twojej drugiej połowy warsztat, w trakcie którego będziecie mieli okazję poznać lepiej siebie oraz swoje potrzeby związane ze związkiem, a także konkretne działania, które pozwolą Wam dbać o swoje szczęście w związku na co dzień. Nie zabraknie też indywidualnej refleksji oraz dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi parami.

Jakie obszary poruszymy?

 • fakty i mity na temat miłości i związków
 • samoświadomość własna i drugiej strony
 • 7 filarów dobrego związku i jak o nie zadbać 🙂

Czas trwania: 6h z przerwami

NIE ZABIERAJ SIĘ JAK PIES DO JEŻA – SZKOLENIE Z AUTOMOTYWACJI I OSIĄGANIA CELÓW

Jak często podejmujesz decyzję o jakimś działaniu, a po miesiącu już w sumie nie pamiętasz, że coś miałaś w planie? Albo pamiętasz i jesteś rozczarowana, że znowu nic nie wyszło? W trakcie tego szkolenia dowiesz się, czym jest i jak działa ludzka motywacja, zobaczysz, czym się różni nastawienie na trwałość od nastawienia na rozwój i skutecznie wyznaczysz swoje cele na najbliższy czas. Co ważniejsze, poznasz i przećwiczysz konkretne techniki, które pozwolą Ci je zrealizować. Będziesz miała również kazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • wprowadzenie do tematu motywacji
 • nastawienie na trwałość vs. nastawienie na rozwój i jak z nimi pracować
 • skuteczne wyznaczanie celów w oparciu o EKO SMART
 • techniki planowania dnia, tygodnia i miesiąca, by realizacja celów… szła jak z płatka 😉

Czas trwania: 4h z przerwą

ZWIĄZEK SERCA I ROZUMU – SZKOLENIE Z INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przed podjęciem decyzji, zastanawiać, kogo posłuchać: słuchać swojego serca i emocji, które czujesz w ciele czy rozumu? Czasem to wcale nie jest łatwa sprawa, ale rozwijanie swojej inteligencji emocjonalnej (IE) może pomóc.  Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak – poza rozumem – ogromną rolę pełnią emocje w naszym życiu, jaki jest ich związek z naszym myśleniem czy zachowaniem oraz jak ważne jest teraz rozumienie ich wpływu na nas i umiejętność ich regulowania. No i poznasz metody rozwijania swojej IE. Będziesz również miała okazję do refleksji, a także dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestniczkami szkolenia.

Jakie obszary poruszymy?

 • rola emocji w życiu człowieka
 • wprowadzenie do inteligencji emocjonalnej
 • umiejętne rozpoznawanie i korzystanie ze swoich emocji

Czas trwania: 4h z przerwą

CO O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska – specjalista ds. marketingu internetowego; uczestniczka szkolenia z kreatywności i długofalowego procesu rozwojowego 1:1

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha 🙂

Klaudia Fabian – propagatorka życia w naturalnym rytmie; wieloletnia partnerka w biznesie

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka – psycholog, certyfikowany trener biznesu; uczestniczka szkolenia z kreatywności

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

ZAPISZ SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

Newsletter Pracowni Szczęścia powstał po to, by żaden news nie umknął Twojej uwadze. Zapisz się na listę i dostawaj informacje o najnowszych wpisach, produktach, zniżkach oraz szczęśliwych polecajkach 🙂

To, co ze swojej strony gwarantuję:

 1. W newsletterze znajdziesz dużo darmowej wiedzy, różne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
 2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
 3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
 4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.