Baner promujący kurs, który pomoże Ci podnieść swoją samoocenę

ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE!

Czy dopadają Cię czasem myśli, że nie jesteś wystarczająco dobra, a porównania z innymi wywołują w Tobie szereg negatywnych emocji? Twoja pewność siebie i motywacja lecą na łeb, na szyję? A może brakuje Ci wiedzy o swoich mocnych i słabych stronach? Czujesz,  że gorzej radzisz sobie z wyzwaniami, problemami, krytyką i stresem, w związku z czym wolisz unikać ryzyka i częściej myślisz o swoich niedostatkach?

A może chciałabyś lepiej radzić sobie z krytyką i niesprzyjającymi myślami? Być bardziej otwartą na doświadczenie, swoje potrzeby i działać wytrwale mimo przeciwności losu? Znać swoje słabe i mocne strony, przy czym zdecydowanie skupiać się na tych mocnych, by optymistycznie patrzeć na świat jako pełen możliwości a nie zagrożeń?

Jeśli tak, to świetnie trafiłaś, bo kurs „Zakochaj się w sobie” powstał z myślą o kobietach takich jak Ty i ja – takich, które chcą być ze sobą i żyć w zgodzie ze sobą. To kurs, który pomoże Ci podnieść swoją samoocenę.

„Nie mam obowiązku być doskonały – i to jest doskonałe”

Andrew Matthews
DOŁĄCZAM DO KURSU

CO ZYSKUJESZ?

KIM JESTEM I DLACZEGO STWORZYŁAM TEN KURS?

Nazywam się Daria i jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Wierzę, że każdy może wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej.

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Swego czasu sama miałam problemu z samooceną. Ze względu na różne życiowe doświadczenia w pewnym momencie zaczęłam tracić wiarę w siebie i z czasem zaczęło się to coraz bardziej pogłębiać, co wpływało zarówno na moje życie prywatne, jak i zawodowe. Praca nad tym obszarem pozwoliła mi jednak wyjsć z marazmu, zadbać o siebie i swoje potrzeby, a w konsekwencji – dobrze żyć :) Opierając się na wiedzy naukowej oraz swoim doświadczeniu stworzyłam kurs „Zakochaj się w sobie” dla tych kobiet, które chcą być ze sobą i żyć w zgodzie ze sobą. 

Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, żeby była to dla Ciebie piękna i rozwojowa przygoda!

Kurs bardzo pomocny, ponieważ daje pełen obraz aspektów, nad którymi warto pracować dla samego siebie — dla zwiększania własnej świadomości, dla rozwoju, dla lepszego samopoczucia i poczucia szczęścia.

Moim zdaniem tematyka tego kursu jest znacznie szersza od pracy nad poczuciem własnej wartości i samooceny. Porusza aspekty, które pozwalają na przyjrzenie się swojemu rozwojowi, pomagają w uzyskaniu odpowiedzi, czego tak naprawdę potrzebuję, żebym miała poczucie szczęścia czy zadowolenia. Ułatwiają uświadomienie sobie, co jest moim celem i jak ten cel chcę/mogę osiągnąć. Kurs dostarcza na pierwszy rzut oka prostych ćwiczeń. Kiedy jednak przychodzi do realizacji części z nich, okazuje się, że jednak nie są takie proste, że jednak nie znamy siebie wystarczająco dobrze, żeby odpowiedzieć na jakieś pytania w szybkim czasie. Czasami jest dobrze wrócić do zadań po kilku dniach, bo prawdopodobnie pojawią się wtedy nowe spostrzeżenia. W miarę rozwiązywania kolejnych zadań samoświadomość i chęć zmian stale rośnie. Warto notować jak najwięcej, ponieważ moim zdaniem należy regularnie wracać do materiałów i do notatek, aby się rozwijać i stawać się szczęśliwszym człowiekiem. Jestem przekonana, że jeśli po kursie będę nadal pracować nad sobą i wykonywać powierzone zadania, po jakimś czasie odpowiedzi na moje pytania będą inne i jestem ich bardzo ciekawa.

Do tej pory brałam udział w kursach, które były dostępne w całości od samego początku i muszę przyznać, że czasami ciężko było mi się za nie zabrać. W tym kursie bardzo motywujące było dla mnie to, że mam tydzień na zrobienie poszczególnych modułów. Warto zacząć robić moduł na początku tygodnia, żeby mieć więcej czasu na przemyślenia i pracę nad sobą. Kurs zawiera wystarczającą ilość teorii jak na początek. Nie ma się poczucia znudzenia, czy przytłoczenia nadmiarem treści. Bardzo podobają mi się materiały i to, że są dostępne w wersji PDF. Takie materiały można sobie bez problemu wydrukować, ale też zgrać np. na telefon czy czytnik. Dzięki temu w każdej wolnej chwili i w każdym miejscu można do nich wrócić.

Polecam ten kurs tak naprawdę każdemu bez wyjątku. Bez względu na wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy życiowe. W codziennej gonitwie skupiamy się na wielu zadaniach, ale często nie starcza czasu na wymiar duchowy i na zastanowienie się gdzie jestem i dokąd zmierzam. Kurs mobilizuje do tego, żeby dać sobie troszkę czasu na ‘dla siebie’. Jest to bardzo odświeżające i sprawia, że ma się poczucie większego balansu między pracą a życiem.

Ewelina Górecka, Uczestniczka testowej edycji kursu

TEN KURS JEST DLA KOBIET, KTÓRE…

 • chcą wziąć swoje potrzeby i zadbanie o siebie w swoje ręce;

 • pragną trwałej zmiany w swoim życiu;

 • są gotowe włożyć wysiłek w tę zmianę;

 • mają wiarę w to, że mogą coś zmienić;

 • pragną poznać siebie lepiej i odkryć, jak mogę funkcjonować z korzyścią dla siebie i innych;

 • chcą realizować swoje plany i marzenia jeszcze w tym życiu.

„Wolę być prawdziwym dla siebie, nawet jeśli grozi to narażeniem się na kpinę innych ludzi, niż być dla siebie fałszywym i narazić się na własną odrazę”

Frederick Douglas
ZAPISUJĘ SIĘ

CZY TA FORMA NAUKI JEST DLA MNIE?

Wiele osób zastanawia się, czy będzie w stanie nauczyć się czegokolwiek z kursu online. Rozumiem te obawy. Od wielu lat prowadzę szkolenia stacjonarne. Przez długi czas wydawało mi się, że nie ma możliwości nauczenia się czegoś online, kiedy trener nie może Cię na bieżąco wesprzeć czy ponownie coś wyjaśnić. Okazuje się, że to bzdura. Nauka online zapewnie ogromną swobodę! Uczysz się, kiedy chcesz i nie tracisz czasu oraz pieniędzy na dojazdy czy noclegi. Ponadto, masz możliwość powrotu do poruszanych w kursie zagadnień, a często (tak jak w przypadku tego kursu) pozostajesz w kontakcie z prowadzącym, jak i innymi uczestnikami nawet po zakończeniu kursu. Trener nie jest niezbędnym czynnikiem do tego, byś przyswoiła nową wiedzę i zdobyła nowe umiejętności. Niezbędna jesteś Ty i niezbędna jest Twoja decyzja, by zmienić swoje życie. Podejmiesz to wyzwanie?

PAKIET STANDARD

249
 • Kurs online „Zakochaj się w sobie”
 • Wieczny dostęp do kursu
 • Prywatna grupa na FB
 • Bonusowy pdf z ćwiczeniami do pracy z wewnętrznym krytykiem
 • 1,5h konsultacji przez zoom

PAKIET PREMIUM

449
 • Kurs online „Zakochaj się w sobie”
 • Wieczny dostęp do kursu
 • Prywatna grupa na FB
 • Bonusowy pdf z ćwiczeniami do pracy z wewnętrznym krytykiem
 • 1,5h konsultacji przez zoom

Dziękuję za ćwiczenie z oddechem, bardzo mi pomogło w ostatnich bardzo trudnych przeżyciach związanych z komplikacjami zdrowotnymi i pobytem w szpitalu. Bardzo proste ćwiczenie, a jakie skuteczne!!!

Opinia Anonimowa, Uczestniczka testowej edycji kursu

Wszystkie ćwiczenia są ciekawe i ważne, każde z nich sprawia, że dowiaduję się czegoś nowego i ułatwia mi zrozumienie tego co mogę poprawić, wyćwiczyć.

Opinia anonimowa, Uczestniczka testowej edycji kursu

„To nie to kim jesteś Cię powstrzymuje. Powstrzymuje Cię to, kim myślisz, że nie jesteś”

Denis Waitley
ZAPISUJĘ SIĘ I WIDZIMY SIĘ NA KURSIE!