ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE!

Kursoskiążka/kurs online, dzięki którym:

✅ skończysz z biernością i poczujesz, że masz wpływ na swoje życie.

✅ zaczniesz lepiej radzić sobie z krytyką i niesprzyjającymi myślami.

✅ będziesz bardziej otwartą na doświadczenie, swoje potrzeby i zaczniesz działać wytrwale mimo przeciwności losu.

BIORĘ W CIEMNO!

ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE!

Kursoskiążka/kurs online, dzięki którym:

✅ skończysz z biernością i poczujesz, że masz wpływ na swoje życie.

✅ zaczniesz lepiej radzić sobie z krytyką i niesprzyjającymi myślami.

✅ będziesz bardziej otwartą na doświadczenie, swoje potrzeby i zaczniesz działać wytrwale mimo przeciwności losu.

BIORĘ W CIEMNO!

ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE!

ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE!

Czy dopadają Cię czasem myśli, że nie jesteś wystarczająco dobra, a porównania z innymi wywołują w Tobie szereg negatywnych emocji? Twoja pewność siebie i motywacja lecą na łeb, na szyję? A może brakuje Ci wiedzy o swoich mocnych i słabych stronach? Czujesz,  że gorzej radzisz sobie z wyzwaniami, problemami, krytyką i stresem, w związku z czym wolisz unikać ryzyka i częściej myślisz o swoich niedostatkach?

A może chciałabyś lepiej radzić sobie z krytyką i niesprzyjającymi myślami? Być bardziej otwartą na doświadczenie, swoje potrzeby i działać wytrwale mimo przeciwności losu? Znać swoje słabe i mocne strony, przy czym zdecydowanie skupiać się na tych mocnych, by optymistycznie patrzeć na świat jako pełen możliwości a nie zagrożeń?

Jeśli tak, to świetnie trafiłaś, bo kursoksiążka i kurs „Zakochaj się w sobie” powstały z myślą o kobietach takich jak Ty i ja – takich, które chcą być ze sobą i żyć w zgodzie ze sobą. To narzędzia, które pomogą Ci podnieść swoją samoocenę. A może myślisz sobie: „Po co mi ta cała samoocena?”. Mam większe i pilniejsze potrzeby. Potrzebuję więcej pieniędzy, normalnego faceta, lojalnych przyjaciół, pomocnych dzieci…

Pemiętam, jak podczas jednego ze szkoleń uczestniczki (w tym ja) pracowały nieco na przekonaniach. Ćwiczenie wydawało się proste. Trzeba było przeczytać kilka zdań, zobaczyć, jak w nas rezonują, spróbować wypowiedzieć je na głos. W pewnym momencie prowadząca poprosiła jedną z dziewczyn, by wypowiedziała na forum to przekonanie, które jest dla niej blokujące, a było to „Zasługuję na to, by być godziwie wynagradzaną za swoją pracę”. Co w tym trudnego? Niby nic, a jednak dziewczyna rozpłakała się i nie mogła tego z siebie wydusić… Myślisz, że mogłaby powiedzieć to swojemu szefowi, skoro nie była w stanie powiedzieć tego nam? Nie sądzę. Jeśli nie uwierzysz w to, że zasługujesz na to, żeby Cię godnie wynagradzać, to nie poprosisz o to, a jak nie poprosisz, to samo się to nie stanie. Być może to właśnie niska samoocena powoduje, że nie żyjesz tak, jakbyś tego chciała, zatracasz po drodze swoje wartości albo ich nie znasz, zarabiasz mniej niż byś chciała, masz trudności w związku etc., bo przyjmujesz, że na to wszystko nie zasługujesz. Żeby uwierzyć, że na to zasługujesz, nie wystarczy powiedzieć sobie, jak w reklamie L’Oréal „Jestem tego warta”, musisz włożyć w to wysiłek! Ale jest dobra wiadomość – to da się wypracować i możesz to zrobić, korzystając z przygotowanych przeze mnie materiałów.

„Nie mam obowiązku być doskonały – i to jest doskonałe”

Andrew Matthews
JESTEM ZAINTERESOWANA!

CO ZYSKUJESZ, JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA KURS?

CZAS TRWANIA KURSU

Kupując kurs, otrzymujesz do niego dożywotni dostęp. Kurs jest zbudowany z 6 tematycznych modułów i trwa 6 tygodni. Kurs rusza zaraz po dokonaniu przez Ciebie wpłaty – od tego dnia  CO TYDZIEŃ dostajesz dostęp do jednego modułu. Po zakończeniu kursu masz do niego nieograniczony dostęp.

KURS ONLINE

Kurs w 100% odbywa się online – wystarczy dostęp do Internetu. Otrzymujesz dostęp do filmów oraz plików pdf z ćwiczeniami, które możesz pobrać na dowolny nośnik. Pliki .pdf są przygotowane w taki sposób, byś mogła je uzupełniać na komputerze albo na papierze – wedle preferencji.

WSPARCIE MAILOWE

Wraz z kursem otrzymujesz dostęp do wsparcia mailowego. Klikając odpowiedni link, uruchomisz sekwencję cotygodniowych maili ode mnie, które pomogą Ci przejść przez kurs. Będę Cię motywować i zachęcać do dalszej pracy!

WŁAŚCIWA KOLEJNOŚĆ ZAGADNIEŃ

Moduły w kursie są ułożone w odpowiedniej kolejności, tak aby stopniowo nabywać nową wiedzę i umiejętności, a także poszerzać swoją samoświadomość. To, czego nauczysz się w początkowych modułach, zaprocentuje w kolejnych częściach. Z tego powodu przewidziałam dostęp do jednego modułu, zamiast do całego kursu na raz.

DOSTĘP DO AKTUALNOŚCI

Ten kurs nie jest jednorazową robotą, wręcz przeciwnie – jest ciągle aktualizowany. Po każdym module zbieram feedback od uczestniczek, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby związane z budowaniem zdrowej samooceny. Śledzę doniesienia naukowe w tym obszarze i dostarczam dodatkowe pomocne materiały, za które nie płacisz dodatkowo.

KRÓTKIE LEKCJE

Wiem, że w natłoku obowiązków ciężko jest czasem znaleźć wiele czasu na to, by systematycznie zadbać o siebie. Moduły, z których składa się kurs, są krótkie. Każdego tygodnia nie zabiorę Ci więcej niż 2 godziny – jeśli podzielisz sobie ćwiczenia z danego modułu na kilka dni, to tak naprawdę zainwestujesz kilkanaście minut dziennie i będziesz mieć czas na wypicie ulubionej kawy albo herbaty.

KIM WŁAŚCIWIE JESTEM?

KIM WŁAŚCIWIE JESTEM?

Daria Kamińska_autorka Pracowni Szczęścia

Nazywam się Daria i jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Wierzę, że każdy może wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej.

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Swego czasu sama miałam problemy z samooceną. Ze względu na różne życiowe doświadczenia w pewnym momencie zaczęłam tracić wiarę w siebie i z czasem zaczęło się to coraz bardziej pogłębiać, co wpływało zarówno na moje życie prywatne, jak i zawodowe. Praca nad tym obszarem pozwoliła mi jednak wyjsć z marazmu, zadbać o siebie i swoje potrzeby, a w konsekwencji – dobrze żyć 🙂 Opierając się na wiedzy naukowej oraz swoim doświadczeniu stworzyłam kursoksiążke i kurs „Zakochaj się w sobie” dla tych kobiet, które chcą być ze sobą i żyć w zgodzie ze sobą. 

Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, żeby była to dla Ciebie piękna i rozwojowa przygoda!

Kurs bardzo pomocny i moim zdaniem jego tematyka jest znacznie szersza od pracy nad poczuciem własnej wartości i samooceny. Porusza aspekty, które pozwalają na przyjrzenie się swojemu rozwojowi, pomagają w uzyskaniu odpowiedzi, czego tak naprawdę potrzebuję, żebym miała poczucie szczęścia czy zadowolenia. Ułatwiają uświadomienie sobie, co jest moim celem i jak ten cel chcę/mogę osiągnąć. Kurs dostarcza na pierwszy rzut oka prostych ćwiczeń. Kiedy jednak przychodzi do realizacji części z nich, okazuje się, że jednak nie są takie proste, że jednak nie znamy siebie wystarczająco dobrze, żeby odpowiedzieć na jakieś pytania w szybkim czasie. Czasami jest dobrze wrócić do zadań po kilku dniach, bo prawdopodobnie pojawią się wtedy nowe spostrzeżenia. W miarę rozwiązywania kolejnych zadań samoświadomość i chęć zmian stale rośnie. Warto notować jak najwięcej, ponieważ moim zdaniem należy regularnie wracać do materiałów i do notatek, aby się rozwijać i stawać się szczęśliwszym człowiekiem. Jestem przekonana, że jeśli po kursie będę nadal pracować nad sobą i wykonywać powierzone zadania, po jakimś czasie odpowiedzi na moje pytania będą inne i jestem ich bardzo ciekawa.

Do tej pory brałam udział w kursach, które były dostępne w całości od samego początku i muszę przyznać, że czasami ciężko było mi się za nie zabrać. W tym kursie bardzo motywujące było dla mnie to, że mam tydzień na zrobienie poszczególnych modułów. Warto zacząć robić moduł na początku tygodnia, żeby mieć więcej czasu na przemyślenia i pracę nad sobą. Kurs zawiera wystarczającą ilość teorii jak na początek. Nie ma się poczucia znudzenia, czy przytłoczenia nadmiarem treści. Bardzo podobają mi się materiały i to, że są dostępne w wersji PDF. Takie materiały można sobie bez problemu wydrukować, ale też zgrać np. na telefon czy czytnik. Dzięki temu w każdej wolnej chwili i w każdym miejscu można do nich wrócić.

Polecam ten kurs tak naprawdę każdemu bez wyjątku. Bez względu na wiek, wykształcenie, doświadczenie zawodowe czy życiowe. W codziennej gonitwie skupiamy się na wielu zadaniach, ale często nie starcza czasu na wymiar duchowy i na zastanowienie się gdzie jestem i dokąd zmierzam. Kurs mobilizuje do tego, żeby dać sobie troszkę czasu na ‘dla siebie’. Jest to bardzo odświeżające i sprawia, że ma się poczucie większego balansu między pracą a życiem.

Ewelina Górecka, Uczestniczka testowej edycji kursu

TE NARZĘDZIA SĄ DLA KOBIET, KTÓRE…

🌸 chcą wziąć swoje potrzeby i zadbanie o siebie w swoje ręce;

🌸 pragną trwałej zmiany w swoim życiu;

🌸 są gotowe włożyć wysiłek w tę zmianę;

🌸 mają wiarę w to, że mogą coś zmienić;

🌸 pragną poznać siebie lepiej i odkryć, jak mogę funkcjonować z korzyścią dla siebie i innych;

🌸 chcą realizować swoje plany i marzenia jeszcze w tym życiu.

„Wolę być prawdziwym dla siebie, nawet jeśli grozi to narażeniem się na kpinę innych ludzi, niż być dla siebie fałszywym i narazić się na własną odrazę”

Frederick Douglas
ZAPISUJĘ SIĘ

CZY TA FORMA NAUKI JEST DLA MNIE?

CZY TA FORMA NAUKI JEST DLA MNIE?

Wiele osób zastanawia się, czy będzie w stanie nauczyć się czegokolwiek z kursu online. Rozumiem te obawy. Od wielu lat prowadzę szkolenia stacjonarne. Przez długi czas wydawało mi się, że nie ma możliwości nauczenia się czegoś online, kiedy trener nie może Cię na bieżąco wesprzeć czy ponownie coś wyjaśnić. Okazuje się, że to bzdura. Nauka online zapewnie ogromną swobodę! Uczysz się, kiedy chcesz i nie tracisz czasu oraz pieniędzy na dojazdy czy noclegi. Ponadto, masz możliwość powrotu do poruszanych w kursie zagadnień, a często (tak jak w przypadku tego kursu) pozostajesz w kontakcie z prowadzącym, jak i innymi uczestnikami nawet po zakończeniu kursu. Trener nie jest niezbędnym czynnikiem do tego, byś przyswoiła nową wiedzę i zdobyła nowe umiejętności. Niezbędna jesteś Ty i niezbędna jest Twoja decyzja, by zmienić swoje życie. Podejmiesz to wyzwanie?

KURSOKSIĄŻKA

79
 • Kursoksiążka „Zakochaj się w sobie” w formacie .pdf, .epub i .mobi
 • Wieczny dostęp do kursu i aktualizacji
 • Bonusowy pdf z ćwiczeniami do pracy z wewnętrznym krytykiem
 • Diagnoza samooceny połączona z godzinną konsultacją online

KURS ONLINE PAKIET STANDARD

199
 • Kurs online „Zakochaj się w sobie” – wideo oraz materiały w formacie .pdf do wydruku lub w wersji do pracy online
 • Wieczny dostęp do kursu i jego aktualizacji
 • Bonusowy pdf z ćwiczeniami do pracy z wewnętrznym krytykiem
 • Diagnoza samooceny połączona z godzinną konsultacją online

KURS ONLINE PAKIET PREMIUM

399
 • Kurs online „Zakochaj się w sobie” w formacie .pdf, .epub i .mobi
 • Wieczny dostęp do kursu i jego aktualizacji
 • Bonusowy pdf z ćwiczeniami do pracy z wewnętrznym krytykiem
 • Diagnoza samooceny połączona z godzinną konsultacją online

Dziękuję za ćwiczenie z oddechem, bardzo mi pomogło w ostatnich bardzo trudnych przeżyciach związanych z komplikacjami zdrowotnymi i pobytem w szpitalu. Bardzo proste ćwiczenie, a jakie skuteczne!!!

Ania, Uczestniczka testowej edycji kursu

Wszystkie ćwiczenia są ciekawe i ważne, każde z nich sprawia, że dowiaduję się czegoś nowego i ułatwia mi zrozumienie tego co mogę poprawić, wyćwiczyć.

Karolina, Uczestniczka testowej edycji kursu

„To nie to kim jesteś Cię powstrzymuje. Powstrzymuje Cię to, kim myślisz, że nie jesteś”

Denis Waitley
INWESTUJĘ W SIEBIE!