POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO?

Poza regularnie tworzonymi treściami blogowymi oraz płatnymi usługami (zobacz tutaj), dzielę się również darmowymi materiałami dodatkowymi z osobami,  które zapisały się na mój newsletter. Dołącz do ich grona i zgarnij te prezenty. Jestem przekonana, że przydadzą Ci się w prowadzeniu fajnego, szczęśliwego życia :)

Co dla Ciebie przygotowałam do tej pory?

  • PLANNER 2020 – to ponad 40 stron gotowych do użycia treści, które pomogą Ci lepiej zorganizować cały rok.
  • DODATKI DO PLANNERA 2020 dla tych, którzy chcą dokładnie rozpisać każdy tydzień albo dzień danego roku.
  • Zeszyt ćwiczeń WYZNACZ CEL, KTÓRY OSIĄGNIESZ, dzięki któremu zaczniesz wyznaczać cele zgodnie z metodą EKO SMART i, co najważniejsze, zaczniesz je realizować!
  • Zeszyt ćwiczeń NA TRUDNE CHWLE, żebyś potrafiła sobie lepiej radzić podczas obciążających psychicznie sytuacji.

ZGARNIJ DARMOWE MATERAŁY, ZAPISUJĄC SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

To, co ze swojej strony gwarantuję:

  1. Za zapis do newslettera otrzymasz w prezencie dostęp do darmowych materiałów. W newsletterze również znajdziesz dużo darmowej wiedzy, filmowe, książkowe i inne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
  2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
  3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
  4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.
  5. Jestem otwarta na informacje zwrotne, dlatego śmiało możesz do mnie pisać i dawać wskazówki dotyczące newslettera. W końcu chodzi o to, by dawał on jak największą wartość Tobie, nie mnie :)

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska. Jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)).

Wierzę, że każdy może wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

POZNAJ MNIE LEPIEJ