KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

A MOŻE PRACA 1:1?

Psychologia pozytywna dostarcza nam coraz więcej sprawdzonych naukowo ćwiczeń i pozytywnych interwencji. Zamiast skupiać się na pytaniu: „jaki jest mój problem i jak go mogę rozwiązać?” pytanie brzmi: „jak wygląda wartościowe życie w moich oczach i jak mogę to osiągnąć?” Chociaż na pierwszy rzut oka oba pytania mogą wydawać się podobne, tak nie jest.

➡️ Walka ze słabościami to nie to samo, co rozwijanie i wzmacnianie mocnych stron.

➡️ Zbliżanie się do pożądanego stanu, np. spełnianie marzeń, to jednak coś innego niż ochrona przed obieraniem niepożądanych kierunków działania np. popadaniem w długi lub w toksyczne związki.

➡️ Subiektywne poczucie zdrowia psychicznego to coś więcej niż tylko brak choroby.

➡️ Zmniejszanie odczuwania silnego lęku, złości czy smutku to dopiero pierwszy krok do budowania spokoju ducha, miłości czy radości z życia.

PS_Konsultacje psychologiczne_strona główna, poradnictwo psychologiczne, terapia, psychologia pozytywna

Podczas pracy psychologicznej opartej o psychologię pozytywną koncentrujemy się NIE na tym, co „jest z Tobą nie tak i naprawianiu Twoich słabości”, ale przede wszystkim na wychwyceniu tego, co sprawia, że Twoje życie jest wartościowe i wzmacnianiu tego. Podczas naszych sesji pomogę Ci rozkwitnąć i zbliżyć się do Twojego pożądanego stanu, zwiększając Twoją świadomość, ćwicząc samoregulację i wspierając Cię w procesie zmiany.

Cykl sześciu sesji zakłada poszerzenie Twojej perspektywy poprzez podejmowania działań, które generują pozytywne emocje, takich jak np. wartościowe działanie (sesja 1), używanie sił sygnaturowych (sesja 2), planowanie zmian (sesja 3), ćwiczenie uważności i akceptacji (sesja 4) i inne sprawdzone interwencje (sesja 5 i 6). Chociaż z natury są ulotne, pozytywne emocje poszerzają sposób widzenia świata oraz repertuary zachowań, pomagają też generować nowe pomysły i ułatwiają reinterpretację starych i gorzkich wspomnień. To poszerzenie występuje na poziomie poznawczym, afektywnym i behawioralnym, dlatego jest tak skuteczne.

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

CO JESZCZE O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.

Dominika Niemyska – specjalista ds. marketingu internetowego; uczestniczka szkolenia z kreatywności i długofalowego procesu rozwojowego 1:1

Miałam przyjemność przez 3 lata pracować z Darią w jednym zespole i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to osoba, na której można polegać w każdej zawodowej kwestii. W każdy prowadzony przez siebie projekt wkłada 150% zaangażowania i dopina całość na ostatni guzik, zarażając innych swoim entuzjazmem. Jest pomocna, konkretna i pełna energii, co przekłada się również na styl prowadzonych przez nią spotkań i szkoleń, podczas których chętnie dzieli się wiedzą, sprawnie przeplatając teorię różnorodnymi ćwiczeniami i dostosowując je do potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam współpracę z Darią oraz uczestnictwo w jej szkoleniach – to profesjonalizm w czystej postaci, w otoczce z wielkiego serducha 🙂

Klaudia Fabian – propagatorka życia w naturalnym rytmie; wieloletnia partnerka w biznesie

Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!

Emilia Sałacka-Mańka – psycholog, certyfikowany trener biznesu; uczestniczka szkolenia z kreatywności

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

ZAPISZ SIĘ NA SZCZĘŚLIWY NEWSLETTER!

Newsletter Pracowni Szczęścia powstał po to, by żaden news nie umknął Twojej uwadze. Zapisz się na listę i dostawaj informacje o najnowszych wpisach, produktach, zniżkach oraz szczęśliwych polecajkach 🙂

To, co ze swojej strony gwarantuję:

  1. W newsletterze znajdziesz dużo darmowej wiedzy, różne polecajki oraz najlepsze rabaty na moje kursy, szkolenia i inne płatne materiały.
  2. Będę do Ciebie pisać raz na 2 tygodnie albo nawet raz na miesiąc. Nie za rzadko, ale też nie za często, aby moje wiadomości nie stały się dla Ciebie meczące.
  3. Nie lubię spamu i nie będę tego robić. Twój adres e-mail jest u mnie bezpieczny. W każdej chwili możesz się wypisać z listy.
  4. W newsletterze dam Ci znać o nowych artykułach blogowych. Nie ominiesz żadnych wartościowych treści.