SUPER, ŻE JESTEŚ!

SUPER, ŻE JESTEŚ!

Cześć, z tej strony Daria.

Bardzo się cieszę, że chcesz świadomie popracować nad swoim poczuciem szczęścia i że spędzimy ze sobą tydzień, a w zasadzie nawet trochę więcej 😍 Kurs składa się z 7 lekcji. Przed nami tydzień wspólnej nauki, ale przede wszystkim praktykowania tego, co dobre. Codziennie dostaniesz ode mnie nową lekcję z krótkim intro teoretycznym i ćwiczeniem do zrobienia.

Lekcja zawsze znajduje się w pliku PDF. Możesz go wydrukować i na spokojnie przestudiować od razu lub w wolnej chwili 😊

Przygotowałam konkretną kolejność poszczególnych ćwiczeń i myślę, że wyciśniesz z tego kursu najwięcej, jeżeli zrobisz go chronologicznie. Przynajmniej za pierwszym razem, bo potem tak naprawdę wybierzesz, które praktyki najbardziej Ci odpowiadają i mam nadzieję, że włączysz je w swoje codzienne życie.

Pierwsze ćwiczenie już jutro, a dzisiaj mamy szansę na lepsze poznanie się i przywitanie! Dlatego dołącz do naszej zamkniętej grupy na Facebooku i koniecznie napisz kilka słów o sobie! 💬

➡️ DOŁĄCZ DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FB ⬅️

Do zobaczenia w grupie na FB i w Twojej skrzynce mailowej (to już jutro!)

D.

KIM JESTEM?

Cześć!

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Napisałam również 2 kursoksiążki, które pomagają kobietom czerpać z życia pełnymi garściami i budować dobre relację ze sobą i otoczeniem: Zakochaj się w sobie oraz Zaprojektuj swoje szczęśliwe życie. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy i życia jako takiego.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Wchodzisz w to?

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ